Kontakt

tel: 33 810 75 30

Prezentujemy Państwu część z naszych wyrobów. Druk torebki jest opary o druk cyfrowy, offsetowy lub sitodruk. Możliwości wykończenia dostosowujemy do wymogów Klienta, chodzi o foliowanie folią matową lub błyszczącą, również sznurek który stanowi dopełnienie torby i jest jej "wykończeniem" może być w różnych kolorach co widać na zdjęciach poniżej.
Rozmiar torby nie ogranicza nas do rozmiarów standardowych A4, A5 lub A3.
Gama naszych wyrobów potwierdza że tylko ogranicza nas wyobraźnia.

i wiele więcej....

Czym jest torebka reklamowa?

Torebka reklamowa to indywidualny projekt który pomaga zidentyfikować sprzedającego w oczach klienta jako podmiot godny zaufania i dbający o swój wizerunek.

Nasza drukarnia

Drukarnia Krzyś-DRUK jest niekwestionowanym liderem w produkcji wysokiej jakości torebek reklamowych. Kilkuletnie doświadczenie oraz tysiące zrealizowanych projektów pozwalają osiągnąć znaczącą przewagę nad konkurencja w tej dziedzinie.

Kontakt

tel:. 33 810 75 30, 509 722 226
email: biuro@krzysdruk.pl

face.png   Google-Plus-Logo.png 

 Zobacz także: http://www.krzysdruk.pl/


Warning: Unknown: open(/home/k/krzysdruk/krzysdruk/torebkareklamowa.pl/files/tmp/sess_hnm3s8fbe07g88jnj0pcvq92p1, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/k/krzysdruk/krzysdruk/torebkareklamowa.pl/files/tmp) in Unknown on line 0