Kontakt

tel: 33 810 75 30

Zacznę od procesu przygotowania, ponieważ jest on pierwszym i najważniejszym etapem gdzie Klient ma największy wpływ na wygląd torebki np. grafikę i jej wykończenie. Po otrzymaniu zamówienia grafik przystępuje do wykonania projektu wg. wytycznych - wielkość torebki, wykończenie, kolor sznurka, ewentualnie sam tworzy projekt na podstawie logotypu lub innych danych które mają się znaleźć na torebce.

Klient po otrzymaniu grafiki akceptuje lub przesyłam poprawki. Po ostatecznej akceptacji projekt jest przesyłany do działu produkcji gdzie osoby odpowiedzialne za druk, lub nadruk (w przypadku sitodruku) na torebce wykonują pierwszy etap produkcji. Następnie torebka trafia do foliowania folią błyszczącą lub matową, lub nie jeśli taki jest wymóg produkcji. Kolejnym przystankiem torebki jest dział składania, gdzie nadaje się jej ostateczny kształt i dodaje sznurek wg. wytycznych Klienta. Po wyprodukowaniu, torebki zostają spakowane i czekają na wysyłkę do Klienta bądź odbiór osobisty.

Tak w skrócie wyglądają poszczególne etapy produkcji Torebki Reklamowej którą Państwo możecie zamówić w naszej firmie.

Torebki białe, papier kreda 150g błysk.

Sznurek polipropylenowy kolor czerwony, czarny, niebieski, pomarańczowy, biały, zielony.

Ze względu na wymogi procesu produkcyjnego toreb tolerancja ilości +/- 10%.

Wyceń swoją torebkę

1. Kliknij aby wybrać rodzaj torebki:

image

Poziome

image

Pionowe

image

Koniakówka

2. Wybierz rozmiar:

3. Wybierz kolor:

4. Wybierz ilość:

5. Wybierz dodatki:

6. Rodzaj druku:

Czym jest torebka reklamowa?

Torebka reklamowa to indywidualny projekt który pomaga zidentyfikować sprzedającego w oczach klienta jako podmiot godny zaufania i dbający o swój wizerunek.

Nasza drukarnia

Drukarnia Krzyś-DRUK jest niekwestionowanym liderem w produkcji wysokiej jakości torebek reklamowych. Kilkuletnie doświadczenie oraz tysiące zrealizowanych projektów pozwalają osiągnąć znaczącą przewagę nad konkurencja w tej dziedzinie.

Kontakt

tel:. 33 810 75 30, 509 722 226
email: biuro@krzysdruk.pl

face.png   Google-Plus-Logo.png 

 Zobacz także: http://www.krzysdruk.pl/